Короткий введення

Хто є ChemWhat?

ChemWhat є базою даних про хімікати та біопрепарати. Вперше він був випущений в 2019 році, а зараз управляється ChemWhat Limited зареєстровано в 6 Prospect Way, Royal Oak Industrial Estate, Давентрі, Нортгемптоншир, NN118PL, Великобританія.

Сьогодні 21 мов ChemWhat веб - сайти в Ukranian, Deutsch, Français, Español, Português, Italiano, Polski, Türkçe, російська мова, українська мова, हिन्दी, اُردُو, বাংলা, עִבְרִית ,للغة العربية, فارسی, Індонезійська, 한글, Японці, 繁体 中文 і 简体 中文 працюють, обслуговуючи вчених, хіміків, інженерів, біологів, викладачів та студентів у всьому світі.

Як всеосяжна платформа, ChemWhat надає всю необхідну інформацію про хімічні речовини та біопрепарати, включаючи, але ні limited до ідентифікації, властивостей, безпеки та небезпек, шляху синтезу (АФК), транспортування, зберігання, використання, спектрів, ринкової ціни, а також затверджених виробників та ненадійних постачальників.

Приклад: знімок екрана на 12-метакрилоилдодеилфосфате (Відвідайте цю сторінку)

Окрім наведеної вище безкоштовної інформації, ChemWhat також пропонує серію платних цінних послуг для наших клієнтів:

Які послуги

Платні послуги, пропоновані ChemWhat

 • Служба передачі технологій та синтетичної літератури: ChemWhat надає платну синтетичну літературу або виступає професійним та надійним посередником для учасників передачі технологій.
 • Синтез пептидів: Ми маємо досвід у синтезі високоякісних пептидів з різними модифікаціями. Маючи понад 200 одиниць аналітичної та препаративної ВЕРХ, ми можемо забезпечити пептиди від малого масштабу (мг) до великого масштабу (кг) за дуже швидку доставку: прості до складних та лінійні до циклізованих; Довгі послідовності пептиду до 140 мкр; Від малого до великого масштабу; Різний рівень чистоти (знесолений,> 75%,> 85%,> 90%,> 95%,> 98% і навіть вище 99%); Найрізноманітніші модифікації (від біотинілювання до фосфорилювання, маркування барвником та багато іншого ...); Пептиди - Біокон’югація білка; Очищення в різних масштабах; Найвищий показник успіху в галузі
 • Розробка матеріалу IVD: Ми маємо багатий досвід у дослідженні, оптимізації та трансформації ферментних ресурсів. Він може досліджувати нові джерела ферментів з величезних ферментних ресурсів та оптимізувати та трансформувати найбільш підходящі молекули ферментів. Шляхом налагодження широкої та поглибленої співпраці з професійними групами дослідників ферментних досліджень багатьох відомих університетів, ChemWhat зможете вчасно зрозуміти межі ферментної інженерії та швидко перетворитися на передові технології компанії. ChemWhat може виконувати такі важливі ферментні функції, як активність ферментів, стабільність, специфічність субстрату, оптимальний рН та стійкість до органічних розчинників. За допомогою раціонального проектування швидко отримуються нові ферментні ресурси з значно покращеними характеристиками, щоб задовольнити вимоги застосування цільового ферменту в різних областях, таких як діагностика, медицина, енергія, прання та виготовлення паперу.
 • Консультації щодо довіри: ми маємо повний набір внутрішніх механізмів для оцінки довіри до постачальників та пропонуємо платний звіт компаній у хімічній та біохімічній промисловості. Крім того, ChemWhat буде продовжувати перераховувати ненадійні компанії та осіб, які займають чільне місце на нашому веб-сайті, щоб нагадувати всім відвідувачам про залучення бізнесу до цих підприємств.
 • Юридичний консалтинг: ChemWhat має довгострокові співпрацюючі юридичні фірми в Європі, США, Китаї та Південній Америці та може вести юридичні справи в нашій області.
Рішення для хімічної промисловості шляхом інтеграції даних

Аналіз даних лежить в основі нашого сервісу. Наша провідна система підрахунку балів у хімічній галузі включає ключові статистичні показники та найсучасніші статистичні методи, які допомагають визначити фінансову стабільність компанії.

За допомогою цієї моделі підрахунку балів ми можемо досягти рівень прогнозування 70% банкрутства компанії за 12 місяців наперед, заощаджуючи вам фінансову турботу, яку може спричинити непогашений борг. Насправді, рейтинги та ліміти нашої компанії є настільки передбачувальними, що всі провідні кредитні страховики їх підтримують.

Якщо ви розглядаєте потенційний процес злиття, поглинання чи тендеру або просто хочете побачити більш глибокий огляд компанії, з якою ви збираєтеся вести бізнес; ми намагаємось заповнювати наші звіти потрібною вам інформацією. Саме з цієї причини ми стандартно включаємо до 5 років річних фінансових звітів.

У кредитних звітах компанії ви завжди знайдете (де це можливо) таке:

 • Прибуток та збитки
 • Баланси
 • Капітал та резерви
 • Ключові співвідношення
 • Cashflow

Ми також включаємо доступ до відсканованої офіційної документації Будинку компаній, такої як іпотека, нові корпорації, зміни директорів, зміни зареєстрованих адрес та багато іншого.

приклад банерної реклами
 • Перераховано як постачальник основних речовин або компанія-реагент на конкретних сторінках товару: На відміну від багатьох веб-сайтів від B до B, ChemWhat дуже поважає конфіденційність і ніколи не використовує внутрішню систему запитів для збору інформації, що надходить нашим клієнтам. Натомість усі запити нашим клієнтам надсилатимуться нашим клієнтам.
 • Банерна реклама: Ми допомагаємо нашим клієнтам просувати свої найважливіші товари чи послуги, використовуючи банерну рекламу. Банер відображатиметься на всіх сторінках товару, написаних 19 мовами, і зможе охопити потенційних клієнтів за короткий час.
 • Ви можете переглянути приклад праворуч або натиснути його безпосередньо, щоб відвідати сторінку, що містить рекламу
 • Маючи філії та партнерів у всьому світі та глибоке розуміння суміжної галузі, ChemWhat може постачати продукцію для наших клієнтів з високою ефективністю та професіоналізмом.
 • На додаток до чистого сервісного обслуговування, ChemWhat також надає фінансову послугу з високою доданою вартістю для тих клієнтів, які мають вимогу щодо відстрочки платежу.
 • ChemWhat також може забезпечити рішення щодо відвантаження продуктів, які потрібно відвантажувати за особливих умов.

  (Підтримувані файли: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  Будь ласка, вирішіть повторну перевірку, щоб продовжити 5 + = 2

  Соціальна відповідальність

  Популяризація та освіта науки

  Як науковий медіа, ChemWhat також бере на себе соціальну відповідальність за навчання громадськості знань з хімії, біології та інших передових наук перед громадськістю. Так далеко, ChemWhat відкрив відеоканали з наукової освіти в 163, Bilibili, WeChat Public, Weibo, Zhihu, Youku, Toutiao та Qiyi, а також поширюється на Youtube та Vimeo.