МЕНЮ ChemWhat

ChemWhat це бренд хімічних і біологічних баз даних з концепцією «Точність, вичерпність і надійність». З моменту запуску на початку 2019 р. ChemWhat стала ключовим хімічним інформаційним ресурсом для науковців, студентів та широкої громадськості. Щомісяця наші веб-сайти надають дані кільком мільйонам користувачів у всьому світі.

ChemWhat здебільшого містить невеликі молекули, але також і більші молекули, такі як нуклеотиди, вуглеводи, ліпіди, пептиди та хімічно модифіковані макромолекули. Ми збираємо інформацію про хімічну структуру, ідентифікацію, хімічні та фізичні властивості, біологічну активність, шлях синтезу (ROS), спектри, патенти, здоров’я, безпеку, дані про токсичність, зберігання, транспортування, використання, ринкову ціну та багато іншого.

ChemWhat запустив 21 мовний сайт, у т.ч англійська, німецька, французька, іспанська, португальська, італійська, полірування, російська, УКРАЇНСЬКА, хінді, урду, бенгальський, арабська, перс, давньоєврейську, турецька, корейський, індонезієць, японський, Традиційний китайський та Спрощений китайський.

Обсяг даних і мов підтримки ChemWhat постійно зростає. В той самий час, ChemWhat також бере на себе соціальну відповідальність популяризації науки і створив ChemWhat відеоканали на кількох платформах.

ChemWhat Товари бренду

Стандарти фармацевтичних домішок

Рекомбінантні білкові реагенти

Антитіла/Антигени

ChemWhat Послуги

Окрім безкоштовної інформації, ChemWhat також надає низку платних послуг з високою доданою вартістю, а також реагенти для наукових досліджень:

 • Служба передачі технологій та синтетичної літератури: ChemWhat надає платну синтетичну літературу або виступає в якості професійного та надійного посередника для сторін передачі технологій.
 • Розвиток ферментів та інших рекомбінантних білків: Ми маємо багатий досвід у дослідженні, оптимізації та трансформації ферментних ресурсів. Він може досліджувати нові джерела ферментів з величезних ферментних ресурсів та оптимізувати та трансформувати найбільш підходящі молекули ферментів. Шляхом налагодження широкої та поглибленої співпраці з професійними групами дослідників ферментних досліджень багатьох відомих університетів, ChemWhat зможете вчасно зрозуміти межі ферментної інженерії та швидко перетворитися на передові технології компанії. ChemWhat може виконувати такі важливі ферментні функції, як активність ферментів, стабільність, специфічність субстрату, оптимальний рН та стійкість до органічних розчинників. За допомогою раціонального проектування швидко отримуються нові ферментні ресурси з значно покращеними характеристиками, щоб задовольнити вимоги застосування цільового ферменту в різних областях, таких як діагностика, медицина, енергія, прання та виготовлення паперу.
 • Синтез пептидів: Ми маємо досвід у синтезі високоякісних пептидів з різними модифікаціями. Маючи понад 200 одиниць аналітичної та препаративної ВЕРХ, ми можемо забезпечити пептиди від малого (мг) до великого (кг) із дуже швидкою доставкою: від простого до складного та від лінійного до циклізованого; Довгі послідовності пептиду до 140 mer; Від малого до великого; Різний рівень чистоти (знесолений, >75%, >85%, >90%, >95%, >98% і навіть вище 99%); Найширший вибір модифікацій (від біотинилування до фосфорилювання, до маркування барвником і багато іншого…); Пептиди – біокон’югація білків; Очищення в різних масштабах; Найвищий показник успіху в галузі.
 • Консультації щодо довіри: ми маємо повний набір внутрішніх механізмів для оцінки довіри до постачальників та пропонуємо платний звіт компаній у хімічній та біохімічній промисловості. Крім того, ChemWhat буде продовжувати перераховувати ненадійні компанії та осіб, які займають чільне місце на нашому веб-сайті, щоб нагадувати всім відвідувачам про залучення бізнесу до цих підприємств.
 • Юридичний консалтинг: ChemWhat має довгострокові співпрацюючі юридичні фірми в Європі, США, Китаї та Південній Америці та може вести юридичні справи в нашій області.
Рішення для хімічної промисловості шляхом інтеграції даних

Аналіз даних лежить в основі нашого сервісу. Наша провідна система підрахунку балів у хімічній галузі включає ключові статистичні показники та найсучасніші статистичні методи, які допомагають визначити фінансову стабільність компанії.

За допомогою цієї моделі підрахунку балів ми можемо досягти рівень прогнозування 70% банкрутства компанії за 12 місяців наперед, заощаджуючи вам фінансову турботу, яку може спричинити непогашений борг. Насправді, рейтинги та ліміти нашої компанії є настільки передбачувальними, що всі провідні кредитні страховики їх підтримують.

Якщо ви розглядаєте потенційний процес злиття, поглинання чи тендеру або просто хочете побачити більш глибокий огляд компанії, з якою ви збираєтеся вести бізнес; ми намагаємось заповнювати наші звіти потрібною вам інформацією. Саме з цієї причини ми стандартно включаємо до 5 років річних фінансових звітів.

У кредитних звітах компанії ви завжди знайдете (де це можливо) таке:

 • Прибуток та збитки
 • Баланси
 • Капітал та резерви
 • Ключові співвідношення
 • Cashflow

Ми також включаємо доступ до відсканованої офіційної документації Будинку компаній, такої як іпотека, нові корпорації, зміни директорів, зміни зареєстрованих адрес та багато іншого.

приклад банерної реклами
 • Перераховано як постачальник основних речовин або компанія-реагент на конкретних сторінках товару: На відміну від багатьох веб-сайтів від B до B, ChemWhat дуже поважає конфіденційність і ніколи не використовує внутрішню систему запитів для збору інформації, надісланої нашим клієнтам. Натомість усі запити надсилатимуться нашим клієнтам безпосередньо без збору даних ChemWhat.
 • Банерна реклама: Ми допомагаємо нашим клієнтам просувати свої найважливіші товари чи послуги, використовуючи банерну рекламу. Банер відображатиметься на всіх сторінках товару, написаних 19 мовами, і зможе охопити потенційних клієнтів за короткий час.
 • Ви можете переглянути приклад праворуч або натиснути його безпосередньо, щоб відвідати сторінку, що містить рекламу
 • ChemWhatКлієнти компанії представлені в різних галузях у всьому світі Університети: Корнельський університет, Гарвардський університет, Національний університет Сінгапуру, Університет Окленда, Університет Мельбурна, Університетський коледж Лондона, Університет Бірмінгема, Університет Женеви, Університет Гронінгена, Університет Левена, Техаський університет, Університет Торонто, Universität zu Berlin. Уряд і Р&D заклади: CERN – Conseil Européenn pour la Recherche Nucleaire, CEA – Commissariat à l´énergie atomique et aux énergies alternatives, EDQM – Європейський директорат з якості ліків, ISRO – Індійська організація космічних досліджень, LGC – Лабораторія урядового хіміка, MKEKK – механік and Chemical Industry Company, Scion – Новозеландський лісовий науково-дослідний інститут Limited, TUBITAK – Рада з науково-технічних досліджень Туреччини, USP – Конвенція фармакопеї США. Фармацевтичні компанії: AstraZeneca, GSK, Merck, Pfizer, Sanofi ; Генні компанії: Illumina ; Реагенти компанії: Alfa Aesar, Apollo Scientific, Sigma-Aldrich, TCI; Компанії косметики та особистої гігієни: Коті, Есті Лаудер, Фірменіч, П&G; Інші клієнти: Ballance Agri-Nutrients Ltd., BASF, EURENCO, Fujitsu, GE, Protex International, Samsung, SEKISUI, Siemens, Skeleton Technologies, Solvias AG, Saturn PJSC (Публічне акціонерне товариство Saturn), Sony, SIBUR, Siegwerk Switzerland AG, tesa SE і Ve-Ge Hassas Kağıt ve Yapıştırıcı Bant San. ve Tic. A.Ş.
 • Маючи філії та партнерів у всьому світі та глибоке розуміння суміжної галузі, ChemWhat може постачати продукцію для наших клієнтів з високою ефективністю та професіоналізмом.
 • На додаток до чистого сервісного обслуговування, ChemWhat також надає фінансову послугу з високою доданою вартістю для тих клієнтів, які мають вимогу щодо відстрочки платежу.
 • ChemWhat також може надати рішення щодо доставки тих продуктів, які потрібно відправляти за особливих умов.
 • Аналітичні реагенти: стандартні та еталонні
 • Хімічні реагенти: амінокислоти, будівельні блоки, каталізатори та ліганди, вуглеводи, металеві сполуки та допоміжні речовини, ароматизатори та ароматизатори, неорганічні сполуки
 • Біохімічні реагенти: буфери для клітинної культури, ліпосоми, коензими, нуклеозиди та нуклеотиди
 • Реагенти для клітинної культури та аналізу: середовища для культивування клітин, альбумін та транспортери, фактори росту та цитокіни, гормони, вітаміни
 • Молекулярна біологія та функції Геномічні реагенти: індивідуальні пептиди, олігонуклеотиди та зонди ДНК та РНК, реагенти ПЛР
 • Білкові біологічні реагенти: білки та ферменти, антитіла, біологічно активні малі молекули
 • Матеріалознавчі реагенти: біомедичні матеріали, вуглецеві наноматеріали, рідкокристалічні матеріали, матеріали OLED та PLED, матеріали OFET та OPV, матеріали органічного кремнію, матеріали для батарей, сонячні матеріали

  (Підтримувані файли: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  Будь ласка, вирішіть повторну перевірку, щоб продовжити 79 + = 81

  Соціальна відповідальність

  Як науковий медіа, ChemWhat також бере на себе соціальну відповідальність за навчання громадськості знань з хімії, біології та інших передових наук перед громадськістю. Так далеко, ChemWhat відкрив відеоканали з наукової освіти в 163, Bilibili, WeChat Public, Weibo, Zhihu, Youku, Toutiao та Qiyi, а також поширюється на Youtube та Vimeo.