V.Care розуміє хімічну промисловість


Кредитні бали та ліміти

Аналіз даних є основною суттю того, чим ми займаємося V.Care. Наша провідна система підрахунку балів у хімічній галузі включає ключові статистичні показники та найсучасніші статистичні методи, що допомагають визначити фінансову стабільність компанії.

За допомогою цієї моделі підрахунку балів ми можемо досягти рівень прогнозування 70% банкрутства компанії за 12 місяців наперед, заощаджуючи вам фінансову турботу, яку може спричинити непогашений борг. Насправді, рейтинги та ліміти нашої компанії є настільки передбачувальними, що всі провідні кредитні страховики їх підтримують.

Кредитний бал

Питання та відповіді

Що входить у звіт?

У наших бізнес-звітах міститься більшість інформації, яку ви очікуєте, але інформація може відрізнятися залежно від країни. Ви можете переглянути наш зразок звіту.

Звідки ви берете свої дані?

Наші дані зібрані з понад 200 джерел; де це можливо, ми будемо збирати інформацію з офіційних реєстрів. Наші довірені місцеві партнери дозволяють нам збирати інформацію локально; гарантуючи, що ми завжди надаємо високоякісну та актуальну інформацію.

Фінансові дані

Якщо ви розглядаєте потенційний процес злиття, поглинання чи тендеру або просто хочете побачити більш глибокий огляд компанії, з якою ви збираєтеся вести бізнес; ми намагаємось заповнювати наші звіти потрібною вам інформацією. Саме з цієї причини ми стандартно включаємо до 5 років річних фінансових звітів.

In V.CareУ кредитних звітах компанії ви завжди знайдете (де це можливо) наступне:

  • Прибуток та збитки
  • Баланси
  • Капітал та резерви
  • Ключові співвідношення
  • Cashflow

Ми також включаємо доступ до відсканованої офіційної документації Будинку компаній, такої як іпотека, нові корпорації, зміни директорів, зміни зареєстрованих адрес та багато іншого.

Фінансові дані

Чому кредитна оцінка діапазону від A до E?

Оскільки не всі країни використовують оцінку 1-100; використання оцінки AE полегшує вам порівняння кредитного ризику компаній з різних країн. A - найнижчий ризик, D - найвищий ризик, а E - без оцінки.

Скільки часу потрібно для отримання мого звіту?

Як правило, 99.9% усіх звітів, які вимагають наші клієнти, миттєво доставляються в Інтернеті. Якщо компанія недоступна, проведення нового розслідування триватиме від 2 до 10 робочих днів залежно від країни.

Як часто оновлюються звіти?

V.Care звіти баз даних оновлюються в режимі реального часу, понад 1 мільйон разів на день.

Бізнес-звіти для ваших міжнародних інтересів

Наша база даних кредитних звітів компанії надає вам виняткове покриття інформації про ділові кредити про ваших існуючих або майбутніх споживачів хімічних речовин та постачальників.

V.CareМиттєві міжнародні кредитні звіти охоплюють компанії з більш ніж 100 країн, тобто 99.9% запитуваних бізнес-кредитних звітів доступні одразу. Для будь-яких інших запитів міжнародних звітів ми надамо свіжодосліджений звіт для гарантованої, актуальної та достовірної інформації.

Наше покриття

Як працює свіже розслідування?

Коли звіт компанії недоступний для перегляду в Інтернеті, ви маєте можливість щойно дослідити бізнес. Після отримання цього запиту ми спробуємо зв’язатися з компанією безпосередньо, використовуючи наших місцевих партнерів та офіційні реєстри, щоб надати детальний звіт протягом 2–10 робочих днів.

Скільки коштує кредитний звіт?

Ми беремо 299 доларів США за готовий до надання звіт. Вартість нового розслідування різниться залежно від конкретного випадку, і ми вас спеціально цитуємо.

Довідка про кредитний звіт компанії

    Будь ласка, вирішіть повторну перевірку, щоб продовжити 68 + = 77